Алексей К.
Все отлично, спасибо 👍
Pavel K.
Ubytování je umístěno v super lokaci u náměstí Míru, kde je navíc i zastávka metra, takže je možné se dostat na populární místa v centru v rámci minut. Ubytování samotné je umístěno v nově zrekonstruovaném domě, který přestože je téměř v centru je stále na klidné ulici. Byt je nově zrekonstruován, všechno vybavení bylo nové a téměř nepoužité. Vše vypadalo stejně jako na fotkách. Pronajímatel velmi rychle odpovídal na všechny dotazy. Pobyt jsme si velmi užili.
Andrea L.
The home was amazing, great location, amazing interiors and the host welcomed us really really well. I highly recommend this property if you are looking for a great stay

Location guide

Vinohrady

The popular Vinohrady district is just minutes from the city center, yet far enough away for visitors to get a good night's sleep. Vinohrady is a popular green residential area, as there are several beautifully-maintained parks where locals love to sit or go for walks. There are also loads of excellent restaurants and cafés in the area. In Riegrovy Sady you can sit in the famous beer garden, and on Náměstí Míru you can be part of the lively outdoor markets held in the shadow of St. Ludmila's Church.